Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Stowarzyszenie REkoncept koncentruje swoje działania wokół kultury, sztuki i ekologii poprzez organizację wydarzeń, które mają za zadanie popularyzowanie twórczości artystów i rękodzielników, których produkty stanowią alternatywę dla oferty nieetycznych, globalnych marek i producentów.

Organizacja REkiermaszu stanowi główny trzon działań stowarzyszenia. W trakcie trwania targów 1 października 2022 roku w ogrodach Willi w Parku Poniatowskiego przy ul. Żeromskiego 117 miało szansę zaprezentować swoje produkty wielu twórców z całej Polski. Co więcej, odwiedzający kiermasz mieli możliwość wziąć udział w kreatywnych warsztatach kolażu oraz linorytu pokazujących proste oraz przyjemne sposoby na samodzielne tworzenie ekologicznego czy upcyklingowego rękodzieła i sztuki.

Środki uzyskane z grantu wykorzystano na podjęcie intensywnych działań promocyjnych, aby dotrzeć do większej grupy zainteresowanych odbiorców. Realizacja reklamy REkiermaszu + wzbogaconego o warsztaty kolażu z graficzką Natalią Derewicz oraz warsztatów linorytu pozwoliła na zebranie grup warsztatowych i przeprowadzenie ciekawych zajęć. Reklama w mediach społecznościowych promująca samo wydarzenie poskutkowała wzrostem zainteresowania łodzian i wyższą frekwencją podczas targów, co przełożyło się na zwiększenie liczby obserwujących na Instagramie i Facebooku. Reklama outdoorowa w postaci plakatów i ulotek poprawiła rozpoznawalność samego stowarzyszenia wśród odwiedzających lokalne kawiarnie, instytucje kultury czy użytkowników komunikacji miejskiej.

Otrzymany grant umożliwił członkom stowarzyszenia wzięcie udziału w szkoleniach z zakresu SEO i SEM, które poprawiły umiejętność pisania tekstów ze względu na pozycjonowanie przez wyszukiwarki internetowe oraz na realizację kursów Adobe Indesign, które zdecydowanie podwyższyło kompetencje projektowania osób zajmujących się social mediami.

Lokalizacja

Zwycięski

Zdjęcie

Koszt:
4 860,00