Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Fundacja Skarby jest młodą Fundacją pełną zapału, energii i mnóstwem pomysłów.

Jako Fundacja pragniemy towarzyszyć młodym dziewczynom - nastolatkom w odkrywaniu siebie, swojego naturalnego piękna, ich potencjału czyli ich skarbów, a także w radzeniu sobie z ich codziennymi problemami.

Pragniemy inspirować i motywować do zmian, na naszych wydarzeniach tworzymy bezpieczną atmosferę, w której dziewczyny mogą być sobą, bez oceniania i krytykowania. 

Nasze działania skierowane są głównie do dziewczyn w wieku 13-18 lat.

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń takich jak warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, gry terenowe, pikniki, z czasem mamy nadzieję także wyjazdy.


Otrzymany mikrogrant wykorzystałyśmy na usprawnienie naszych działań jako Fundacji - zakupiłyśmy drukarkę, dodatkowy toner, papier ksero i papier do ulotek, aby można było drukować materiały potrzebne do przeprowadzenia następnych warsztatów np. zadania, najważniejsze informacje z danego tematu, karty pracy, dyplomy itd, na materiały  promocyjne - wizytówki, roll up itp aby dotrzeć do większej grupy nastolatek, ich rodziców i opiekunów oraz na szkolenie i kurs, w którym wzięły udział dwie osoby z naszej Fundacji w celu podniesienia kompetencji jako członkiń Fundacji Skarby z zakresu pracy z młodzieżą tj prowadzenia dialogu motywującego oraz animacji i promocji zdrowia dla młodzieży co przyczynia się do podnoszenia jakości naszych działań fundacyjnych.

Lokalizacja

Zwycięski

Zdjęcie

Koszt:
4 998,00