Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Yarnbommbing - dziergane graffiti Mikrogranty Sieradz 2021

Fundacja "TULILALA"

W ramach realizacji projektu zostaną przeprowadzone warsztaty z szydełkowania oraz robienia na drutach. Wszystkie powstałe na warsztatach prace zostaną połączone i docelowo pokryjemy nimi elementy architektury miejskiej lub drzewa , czyli zapoczątkujemy w naszym mieście Yarnbommbing, który jest dziedziną sztuki polegająca na pokrywaniu elementów przestrzeni zewnętrznej (najczęściej architektury miejskiej, ale także drzew, kamieni itp.) ręcznie wykonanymi dzianinami. Działania skierowane są do wszystkich mieszkańców miasta Sieradza ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych zamieszkujących teren naszego miasta.

Warsztaty z szydełkowani i robienia na drutach będą prowadzone raz w tygodniu po 4 godziny przez okres 4 miesięcy docelowo dla grupy około 200 osób.

Na każdych zajęciach nauczymy lub przypomnimy podstawy szydełkowania oraz zaopatrzymy w niezbędne akcesoria do samodzielnego wykonania elementu w domu – każdy z wykonanych przez mieszkańców elementów pojawi się docelowo w instalacji szydełkowego graffiti.

Lokalizacja

Zwycięski

Zdjęcie

Koszt:
5 000,00