Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Tag: bezpieczeństwo

Fundacja Imago

Fundacja ImagoFundacja Imago świadczy pomoc mieszkańcom lokalnych społeczności i rozwija cele rozwoju społecznego. Realizują swoje zadania współpracując z innymi organizacjami. Główne obszary działalności Fundacji to usługi prozatrudnieniowe, usługi społeczne takie jak wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów, rozwój kadr instytucji rynku pracy, pomocy społecznej, networking – łączenie instytucji reprezentujących różne sektory gospodarki, współpraca ponadnarodowa, innowacje społeczne. Na tej stronie znajdą państwo wiele pomocnych linków dla siebie.
Zarządzanie partycypacyjne bezpieczeństwem w szkole.

Zarządzanie partycypacyjne bezpieczeństwem w szkole.Szkoła to miejsce, w którym uczniowie spędzają dużą część swojego życia. Uczą się , zdobywają kompetencje społeczne, zaspakajają tam swoje potrzeby - jedną z nich jest poczucie bezpieczeństwa.

Autorka w publikacji definiuje szczegółowo termin bezpieczeństwa, opisuje style zarządzania i przywództwa w szkole, w tym zarządzania partycypacyjnego. By przejść do zagadnienia zarządzania bezpieczeństwem w szkole.