Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Mikrogranty "Łódzkie na plus" 2019 - lista rankingowa


Szanowni Państwo!

Niezmiernie miło nam ogłosić, że na stronie konkursu Mikrogranty „Łódzkie na Plus” znajduje się już lista rankingowa.

Za nami dużo pracy i jeszcze więcej dylematów. Do konkursu zgłoszono 1402 wnioski, a dofinansownaiem mogliśmy objąć jedynie 180.

W tej sytuacji musieliśmy wykazać się w procesie oceny szczególną uważnością. Wiemy, że dla Was zgłoszone projekty są często całym światem, a my musimy oceniać je w oparciu o twarde kryteria z formularza ocen. Dlatego gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim, którzy zdecydowali się stanąć w szranki, dzieląc się z nami swoimi marzeniami i potrzebami. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami w kolejnych konkursach.

Jednocześnie chcielibyśmy wyjaśnić, dlaczego „pod kreską” znalazły się projekty z większą ilością punktów niż te dofinansowane. Wynika to z regulaminu konkursu, zgodnie z którym do grup nieformalnych trafiło 25% środków, a do organizacji pozarządowych 75%.

Nie trzymając już Państwa dłużej w niepewności, odsyłamy do listy rankingowej, jednocześnie dziękując Wam za udział w konkursie i życząc powodzenia w realizacji swoich działań oraz w kolejnych konkursach mikrograntowych.

Laureaci, po południu będą mieli w swoim panelu oferenta dostępne umowy. Należy je uzupełnić i dostarczyć podpisane do nas w wymaganej regulaminem liczbie egzemplarzy.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do śledzenia projektów w zakładce „Lista mikrodziałań” oraz do wspierania naszego programu mikrograntowego, na stronie „Wesprzyj”

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Łódzkiego oraz z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Może Cię zainteresować