Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Twarzą w twarz - czas na integrację i wspólne działania animujące lokalną społeczność. Spotkaliśmy się na 3 piknikach miejskich i zorganizowaliśmy wzajem dla siebie wydarzenia, które  odpowiadały bezpośrednim potrzebom lokalnej społeczności. Zrealizowaliśmy gry plenerowe, zagadki i ciekawe aktywności ruchowe. Wspólnie rozpaliliśmy ognisko, na którym wylądowały kiełbaski. Celem naszego projektu była integracja lokalnej społeczności miasta Sieradza, a w szczególności rodzin z dziećmi, w tym tych, które postanowiły się osiąść w Sieradzu lub powróciły do niego po latach studenckiego życia. Wspólnie uczyliśmy się samoorganizacji wydarzeń, które były skierowane przede wszystkim do dzieci, ale stały się przyczynkiem do ciekawych spotkań, dyskusji i wspólnej zabawy.

Dorosłych zaangażowaliśmy w organizację wydarzeń.  Rodzice również obmyślali i przygotowywali atrakcje na wydarzenia. Pikniki służyły integracji lokalnej społeczności. 

Dorośli i dzieci wspólnie opracowywali zabawy i animacje jak rysowanie, wyklejanie z kawy obrazów, malowanie itd. Zorganizowaliśmy również zabawę przebierańcową i gry terenowe - w tym jedną nocną.Lokalizacja

Zwycięski

Zdjęcie

Koszt:
5 000,00