Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

W ramach obchodów Światowego Dnia Serca Fundacja Mamy Serce   pragnie zachęcić  mieszkańców gminy Rzgów do aktywności fizycznej , która stanowi  wartościowy czynnik wpływający na kondycję naszego serca i całego organizmu.

W dniach 25- 26.09( sobota, niedziela) zostanie zorganizowana akcja: " Jesteśmy serca biciem"

W dniu 25.09. 2021 jest planowana zbiórka krwi  dla dzieci operowanych w ICZMP z powodu wrodzonych wad serca. Hasło zbiórki: " W Jesteśmy serca biciem- oddaj trochę krwi seruszkowym dzieciom"

Dodatkowo  w dniach 25- 26.09.2021 zostaną zorganizowane 2 marsze Nordic Walking dla mieszkańców gminy Rzgów wraz z instruktorem, który przekaże instrukcje  prawidłowego chodzenia z kijkami oraz pokaże ciekawe ćwiczenia z kijami aktywizujące wszystkie partie ciała . Podczas przerw w marszu uczestnicy zapoznają się z poradami psychologa( będącego podczas spaceru)  jak radzić sobie ze stresem,Przeprowadzone będą  warsztaty śmiechu. Podczas spaceru fundacja zapewnia wodę i zdrowy batonik. 

W wydarzeniu może wziąć udział każdy zainteresowany mieszkaniec gminy po uprzednim zapisaniu się na wydarzenie. 

 Szczegółowe informacje o akcji " Jesteśmy serca biciem" pojawią się w prasie gminnej oraz na portalach społecznościowych ok. miesiąc przed wydarzeniem. Zapraszamy do śledzenia lokalnych mediów. mamy nadzieje,że inicjatywa naszej fundacji spotka się z pozytywnym przyjęciem mieszkańców gminy Rzgów. 

Informacje będą tez dostępne na stronie fundacji : www.mamyserce.org.pl


Lokalizacja

Zwycięski

Zdjęcie

Koszt:
3 500,00