Formacja rewiowa STEP BY STEP zrodziła się z pasji, wiary i marzeń. Grupę tworzy 8 par tanecznych i 6 wokalistów, których połączyła pasja do muzyki i tańca, wiara w ludzi i wielkie marzenia o małych rzeczach. Celem działania Stowarzyszenia jest: rozwijanie zainteresowań i zdolności artystycznych członków Formacji Rewiowej „Step by Step”; popularyzowanie działań i dokonań Formacji Rewiowej
Z racji, że jesteśmy młodą organizacją zaplanowaliśmy na początek zakup laptopa i programu księgowego, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizacji. W ramach zaplanowanych działań uwzględniliśmy również zakup dobrej jakości obiektywu, który pozwoli na robienie dobrej jakości zdjęć i nagrywanie filmów w celu dokumentacji i promocji projektu, jak i stowarzyszenia. Kolejnym działaniem w projekcie będzie stworzenie oferty zajęć dla dzieci i młodzieży odpowiadającej ich potrzebom i zainteresowaniom. 

Zakładamy, że weźmie w nich ok. 30 osób z terenu gminy Lubochnia. Zajęcia będą prowadzone przez instruktorkę tańca, która jednocześnie jest członkiem stowarzyszenia oraz wolontariuszkę - nauczycielkę wokalu.

Zwycięski

Koszt:
4 838,00