Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Projekt

Oferta współpracy z biznesem


Jak to jest budować świat wokół? Jak to jest wpływać na lokalne społeczności? Jak to jest przekazywać wartości, na których nam zależy? 

Z nami możecie kreować indywidualne programy grantowe, wspierać lokalne centra aktywności oraz rozwijać wolontariat pracowniczy. 

Współpraca obejmuje różnorodne możliwości zaangażowania, dostosowane do unikalnych potrzeb partnerów biznesowych.


Od 25 lat wspieramy w województwie łódzkim szeroką gamę beneficjentów, w tym mieszkańców, organizacje pozarządowe oraz przedsiębiorstwa społeczne.

Tworzymy razem pozytywne zmiany, inspirujemy firmy do rozwoju poprzez koncepcję ESG (Environmental, Social, Governance), której sercem jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Pragniemy skierować uwagę na niezwykle ważny obszar S - Społeczną Odpowiedzialność.


Nasze Działania w obszarze S:

W ramach naszej działalności skupiamy się na współtworzeniu działań, które mogą przynieść realną zmianę w społecznościach lokalnych. Oferujemy działania edukacyjne i realizację inicjatyw, które umożliwiają firmom angażować się w społeczne projekty: od mikrograntów po rozwój wolontariatu pracowniczego. W naszych działaniach kładziemy nacisk na innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów społecznych oraz na tworzenie trwałych i efektywnych partnerstw między sektorem prywatnym a organizacjami społecznymi.


Na tej stronie poznacie naszą ofertę współpracy z biznesem.

Serdecznie zapraszamy do rozmowy i działania!


___

Więcej informacji na temat naszego zaangażowania w obszarze S znajdziesz na naszej stronie. Zachęcamy również do zapoznania się z webinarami odnoszącymi się do raportowania ESG w Bazie Wiedzy