Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Mikrodziałanie

W dniu 28 listopada 2023 roku odbył się drugi a zarazem finałowy turniej Małej Ligi Rugby Tag. W turnieju udział wzięło 11 drużyn z sześciu szkół podzielonych na dwie kategorie wiekowe: klasy 7/6 i klasy 5/6. Turniej zorganizowany został przez żeńska drużynę Venol Atomówki Łódź w hali Klubu Sportowego Społem. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Łodzi, Narodowy Instytut Wolności oraz Centrum Opus, każdy uczestnik otrzymał medal oraz pamiątkową koszulkę.
W klasach 7/8 najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr51 – prowadzonej przez Szymona Walczaka, drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Salezjańskiej nauczyciel Marek Cygan kolejne miejsca Szkoła Podstawowa nr35 – Joanna Sadok, Szkoła Podstawowa nr45 – Jerzy Kowalczyk.
W klasach najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr54 prowadzona przez Karolinę Płomińską, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr51, trzecie drugi skład SP51 a kolejne miejsca zajęły: drugi skład SP 54, Szkoła Podstawowa nr 35, Szkoła Podstawowa nr141 – Ewa Sosler, Szkoła Podstawowa nr45.
W każdej drużynie został wybrany najlepszy zawodnik lub zawodniczka.