Centrum OPUS

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Mikrodziałanie

W dniu 5 sierpnia Klub Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi w Rzgowie zwołął zebranie aby przydzielić obowiązki związane z pracą nad kolejną zbiórką krwi . Ustaliliśmy zakupy które miały być finansowane z środków OPUS.Ustaliliśmy listy sponsorów na nadchodzącą zbiórkę.

W dniu 30 Sierpnia odbyła się zbiórka krwi w Rzgowie. Pierwsza zbiórka na terenie Gminnego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji .  Zbiórka była dedykowana 5 letniej Juli chorej na białaczkę. W zbiórce brało udział , 10 wolontariuszy z Klubu Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi w Rzgowie oraz personel medyczny z Stacji Krwiodawstwa w Łodzi . Całość rozpoczęła się o godzinie 9:00 , podczas zbiórki odbywały się dodatkowe atrakcje takie jak, występ grupy cheerleaderek ze Rzgowa, mecz siatkówki - mieszany radni oraz Burmistrz miasta Rzgów vs, zawodniczki zespołu Zawisza Fierro . Dodatkowo odwiedzili nas przedstawiciele powiatu Pajęczańskiego (Radny Powiatowy) którzy również na swoich terenach chcą prowadzić zbiórki krwi.

Krwiodawcy którzy oddali krew mogli liczyć na duże pakiety prezentów ufundowane z mikro grantów Rzgów 2020 - OPUS oraz prezenty od firm współpracujących.

Udało nam się osiągnąć kolejny rekord zbiórkowy , na skalę powiatową.

58 osób oddało krew 72 zostało zarejestrowanych. Wszystkie informacje o projekcie znajdowały się na stronie

https://www.facebook.com/Klub-Stowarzyszenia-Honorowych-Dawc%C3%B3w-Krwi-w-Rzgowie-im-kpr-Wojtka-113470090310061

https://www.facebook.com/StowarzyszenieHDK/

https://www.rzgow.pl/aktualnosci-a78/kolejny-rekord-261-litra-krwi-r3002?fbclid=IwAR0WMzm9htVr8KNXrrobH-ipSCp2CucPKc9coAyDVXPfv7eo-tciNmFJ5bk

https://www.facebook.com/gostir.rzgowZwycięski

Zdjęcie

Koszt:
4 000,00