Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Webinar Tech To The Rescue - technologia dla dobra społecznego

30 stycznia 2024, godz. 14.00 - 15.00

Forma: online

Udział bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy:

https://crm.opus.org.pl/csrseminarium-technologia-dla-dobra-spolecznego


Tech To The Rescue to organizacja pozarządowa, której misją jest łączenie firm ze świata technologii z organizacjami pozarządowymi w celu rozwiązywania najpilniejszych wyzwań świata. Będzie to unikalna okazja, aby dowiedzieć się więcej o:

  • roli technologii w rozwiązywaniu lokalnych i globalnych problemów społecznych;
  • przykładach udanych projektów technologicznych, które miały realny wpływ na społeczność;
  • możliwościach współpracy między firmami technologicznymi, a sektorem non-profit w ramach projektów tech for good jako elementu realizacji CSR i innych modeli.

Webinar będzie zawierał sesję Q&A, podczas której będzie można omówić możliwości współpracy w ramach projektów IT z TechToTheRescue.

 

Ekspertka: Natalia Gruszczyńska - Dziewulska

- posiada kilkunastoletnie doświadczenie w e-commerce i business development. Jako Matching Manager w Tech To The Rescue, płynnie przenosi swoje umiejętności i entuzjazm na cel, który jest jej bliski – działalność na rzecz organizacji non-profit.

Zawodowo związana z praktykami zwinnymi i ruchem tech for good, kieruje swoją energię w projekty, które wykorzystują transformacyjną moc technologii do stawiania czoła wyzwaniom społecznym.


Spotkanie jest pierwszym z cyklu, jaki kierujemy przede wszystkim do przedstawicieli firm, którzy są zainteresowani rozwojem tematu CSR i działań społecznych.

Tematy kolejnych spotkań odwoływać będą się również do obowiązujących od 31 lipca 2023 r. Europejskich Standardów Raportowania Zrównoważonego Rozwoju (ESRS).

Chcemy porozmawiać o tym, jak te standardy wpływają na działania i jak praktycznie można implementować ich wymogi.

 

____

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Wydarzenie

  • 30 stycznia 2024 Początek: 14:00 - Koniec: 15:00
    Webinar Tech To The Rescue - technologia dla dobra społecznego

Może Cię zainteresować