Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

ROZMOWY 3. SEKTORA. STATUT

W tym tygodniu w cyklu ROZMOWY 3. SEKTORA zagości STATUT.

W gronie łódzkich organizacji pozarządowych i osób, które dopiero planują założenie stowarzyszenia czy fundacji porozmawiamy o tym niezbędnym dokumencie.

Czy uniwersalny statut istnieje i jak zawrzeć w nim ducha organizacji?

Będziemy analizować najczęstsze błędy lub braki, jakie pojawiają się w statucie. Zastanowimy się, co czyni statut bardziej elastycznym dokumentem. Spojrzymy na statut także z punktu widzenia kwestii finansowo – podatkowych.

18 maja 2023r. (czwartek) w godzinach 15.30 – 18.30.

Spotkanie odbędzie się hybrydowo:

- stacjonarnie w siedzibie Centrum OPUS w Łodzi przy ul. Narutowicza 8/10

- oraz online na platformie ZOOM

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia: https://crm.opus.org.pl/seminarium-statut

Spotkanie poprowadzą nasze doradczynie i doradca, których wielu z was już zna i na jakimś etapie swojej działalności korzystaliście z ich wiedzy i wsparcia

Magdalena Mirys – doradczyni biznesowa, rozwojowa i kluczowa, trenerka. Absolwentka Łódzkiej Szkoły Trenerów, Akademii Facylitatorów Społecznych i Doradztwa Biznesowego. Doradza w zakresie zakładania organizacji, planowania strategicznego oraz działalności ekonomicznej organizacji pozarządowych.

Krzysztof Smug - doradca i animator z zakresu zakładania i rejestracji organizacji pozarządowych, pracy projektem oraz współpracy międzysektorowej. Absolwent Łódzkiej Szkoły Trenerów. Jako doradca współpracuje z lokalnymi podmiotami w zakresie tworzenia strategii rozwoju. Od lat przeprowadza osoby przez proces zakładania organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, pomaga w tworzeniu statutów, wypełnianiu formularzy.

Katarzyna Książczak - doradczyni specjalistyczna z zakresu szeroko rozumianych finansów oraz ekonomizacji działań NGO. Posiada lata praktyki związanej z księgowością oraz studia podyplomowe na Politechnice Radomskiej, które zaowocowały certyfikatem na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych. Absolwentka szkoły trenerów w Stowarzyszeniu Trenerów Organizacji Pozarządowych – STOP w Warszawie. Przeprowadziła ponad 2000 godzin szkoleń i drugie tyle godzin doradztwa dla Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, Regionalnych Ośrodków EFS, organizacji pozarządowych, firm konsultingowych i jednostek samorządu terytorialnego.

 

Wydarzenie

  • 18 maja 2023 Początek: 15:30 - Koniec: 18:30
    ROZMOWY 3. SEKTORA. STATUT.

Może Cię zainteresować