Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

ZAPROSZENIE: Regionalne Forum Praktyków Partycypacji


Zapraszamy na Regionalne Forum Praktyków Partycypacji. które odbędzie się już 27 października w Fabryce Aktywności Miejskiej przy ul. Tuwima 10. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS.

Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanek z województwa łódzkiego i jego bezpośrednich okolic. Na wydarzenie zapraszamy osoby reprezentujące urzędy, organizacje społeczne i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki.

Spotkanie będzie składać się z kilku sesji (częściowo dziejących się równolegle) o tematyce związane z partycypacją obywatelską zarówno w miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Będzie to okazja do poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania.

Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:  www.partycypacjaobywatelska.pl/fora-regionalne/lodz


Wydarzenie jest realizowane z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Wydarzenie

  • 27 października 2022 Początek: 09:30 - Koniec: 16:30
    Regionalne Forum Praktyków Partycypacji

Może Cię zainteresować