Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Poszukiwana osoba do pracy na stanowisku: Specjalista ds. reintegracji zawodowej i społecznej

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. reintegracji zawodowej i społecznej

Obowiązki:

Wsparcie doradcze dla podmiotów ekonomii społecznej (PES)/ przedsiębiorstw społecznych (PS)a w szczególności:

  • działania motywacyjne, pomoc w określeniu rozwoju zawodowego, budowanie kompetencji społecznych oraz zagadnienia z zakresu budowania zespołu i rozwiązywania konfliktów,
  • rozpoznawanie indywidualnych potrzeb;
  • realizowane wsparcia zgodnie z potrzebami pracowników PS, w tym szczególnie przez okres do 12 miesięcy od dnia zatrudnienia osoby objętej wsparciem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (pożądane w kierunku: psychologicznym, pedagogicznym, praca socjalna);
  • Umiejętność pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność budowania planów rozwoju osobistego,
  • Empatia;
  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (co najmniej 12 miesięcy).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

Praca na terenie województwa łódzkiego, w szczególności na terenie powiatów: bełchatowskiego, piotrkowskiego, M. Piotrków Trybunalski, sieradzkiego, radomszczańskiego, pajęczańskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz krótki list motywacyjny do dnia 14.02. 2020 r. na adres e-mailowy: opus@opus.org.pl (z tytułem wiadomości: aplikacja na specjalistę ds. reintegracji) bądź na adres: Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, ul. Narutowicza 8/10, 90-135 Łódź (z dopiskiem: aplikacja na specjalistę ds. reintegracji).

W zgłoszeniu/CV proszę zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Oferty bez powyższej klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Może Cię zainteresować