Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

„Zakładasz organizację i co dalej? Jak poradzić sobie z finansami i księgowością.”


Faktura czy paragon? Czy mogę zapłacić za internetowe zamówienie z prywatnego konta? Jakie dokumenty i jak długo muszę gromadzić? Czy za sprawy finansowe odpowiada tylko Skarbnik organizacji? W jaki sposób przyjąć darowiznę? Czy każda organizacja może przeprowadzić zbiórkę publiczną dla rodziny swojego członka?  Kiedy mogę pobrać opłatę za wycieczkę od uczestników? W jakiej sytuacji mogę sprzedać stworzone kartki świąteczne? Jakie sprawozdania i do jakich urzędów organizacja ma obowiązek złożyć? Ile gotówki organizacja może przetrzymywać w kasie? 

Na te i inne pytania odpowiemy na szkoleniu prowadzonym w formie warsztatu:

  • „Zakładasz organizację i co dalej? Jak poradzić sobie z finansami i księgowością.”
  • Szkolenie odbędzie się  04.08.2018 (sobota) w godzinach 10.00 – 17.00. w siedzibie Centrum OPUS przy ul. Narutowicza 8/10, I p. Szczegółowy plan zajęć w załączniku. 

Szkolenie jest organizowane przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w ramach projektu Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. 

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Książczak – księgowa, doradczyni, trenerka z wieloletnim doświadczeniem.
W szkoleniu mogą wziąć udział tylko przedstawiciele grup nieformalnych planujących założenie organizacji pozarządowej lub  przedstawiciele istniejących organizacji pozarządowych nieprowadzących działalności gospodarczej lub odpłatnej, z terenu miasta Łodzi.
Formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać do 31.07.2018r. na email apakowska@opus.org.pl lub składać osobiście w biurze Centrum OPUS. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie na szkolenie będzie potwierdzane emailowo lub telefonicznie po 31.07.2018r. Udział w warsztacie jest bezpłatny, zapewniamy catering.

Może Cię zainteresować