Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

PRACA: Specjalistka/ Specjalista ds. Współpracy z Biznesem

Centrum OPUS poszukuje osoby na stanowisko Specjalistka/ Specjalista ds. Współpracy z Biznesem

Jeśli, bliskie są Ci działania społeczne, lubisz pracę z ludźmi i wiesz, jak biznes może wspierać lokalne społeczności. A także, chcesz  łączyć świat trzeciego sektora ze światem biznesu - Czytaj dalej!

Do naszego zespołu szukamy osoby, która wesprze nas w nawiązywaniu relacji z lokalnymi przedsiębiorcami.

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • realizacja planów i strategii współpracy z biznesem, będziesz też mógł/a proponować własne rozwiązania;
  • kreowanie i tworzenie długofalowych relacji z biznesem, ale tylko i wyłącznie na zasadach partnerskich;
  • utrzymywanie relacji z aktualnymi Partnerami;
  • przygotowywanie ofert i umów oraz negocjacje;
  • opracowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych;
  • przygotowywanie wydarzeń specjalnych/eventów oraz udział w konferencjach, targach itp.;
  • analiza i optymalizacja podejmowanych zadań w kontekście celów finansowych oraz wizerunkowych;
  • wsparcie bieżących działań zarządu.
  • inicjowanie i budowanie relacji z biznesem;
  • współpraca z darczyńcami biznesowymi przy realizacji projektów fundraisingowych/CSR, w tym przygotowywanie planów oraz indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki partnerów biznesowych (redagowanie materiałów, ofert sponsorskich, przygotowanie prezentacji biznesowych, listów fundraisingowych itp.)
  • pozyskiwanie funduszy na działalność stowarzyszenia;
  • zarządzanie współpracą z darczyńcami (w tym m.in.: obsługa dokumentacji i raportów z zawieranych umów z darczyńcami i sponsorami, przygotowanie raportów, newsletterów itp.).

Umiejętności, które pomogą realizować planowane zadania:

  • doświadczenie w realizacji zadań wymienionych powyżej lub pokrewnych;
  • umiejętność tworzenia: ofert biznesowych, umów, notek prasowych i informacyjnych;
  • znajdowanie punktów styku pomiędzy NGOs i biznesem;
  • organizacja wydarzeń specjalnych i eventów;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji;
  • umiejętność redagowania informacji – tzw. „lekkie pióro”;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność;
  • odpowiedzialność, skrupulatność, kreatywność.

Wspaniale, jeśli posiadasz także:

  • znajomość specyfiki funkcjonowania organizacji pozarządowych;
  • doświadczenie w realizacji projektów CSR/ESG.
  • znajomość narzędzi CRM
  •  Prawo jazdy kat.B

U nas otrzymasz:

  • elastyczną formę zatrudnienia uzależnioną od Twoich preferencji (umowa o pracę/ kontrakt/ zlecenie)
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • praca w systemie hybrydowym
  • wynagrodzenie w wysokości 4000-4500 zł netto lub kontrakt na realizację usług
  • możliwość dokształcania, uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Data rozpoczęcia pracy: 1 lipca 2023 r.

Nabór trwa do: 2 czerwca 2023 r.

W przypadku pytań dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt pod adresem: amigala@opus.org.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV uwzględniającego opis doświadczenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych na adres: zarząd@opus.org.pl

 Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Może Cię zainteresować