Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Mikrogranty Bełchatów 2023: ROZMOWY/PREZENTACJE, czyli drugi ETAP oceny merytorycznej

ROZMOWY/PREZENTACJE, czyli drugi ETAP oceny merytorycznej wniosków w Konkursie Lokalnego Programu Mikrograntów Bełchatów 2023

W tegorocznej edycji Lokalnego Programu Mikrograntów Bełchatów 2023 prawidłowo złożono 13 wniosków na inicjatywy adresowane do starszych mieszkańców Miasta lub realizowanych przez seniorów. Po ocenie formalnej i merytorycznej formularzy do ETAPU 2, czyli Rozmów/Prezentacji przedstawicieli wnioskodawców i realizatorów z Komisją Oceny zakwalifikowało się 12 złożonych wniosków (lista w załączniku). 


Wszystkim zakwalifikowanym Wnioskodawcom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za udane Rozmowy i Prezentacje! W puli konkursu 36 tysięcy złotych czeka na dofinansowanie najlepszych inicjatyw grup nieformalnych mieszkańców oraz lokalnych organizacji pozarządowych. Już we wtorek, 12.09.2023 r od godziny 08.30 przedstawiciele KOW będą spotykać się z wnioskodawcami, aby lepiej poznać i ocenić zgłoszone projekty. Z wnioskodawcami przedstawiciele KOW będą indywidualnie umawiać się na wybór dogodnej godziny spotkania i formułę. 


Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 2023 Bełchatów_ETAP 1_Lista 08.09.2023 pdf 156,2 KB 21

Może Cię zainteresować