Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Aktualność Łódzkie Mikrogranty - wyniki konkursu

Łódzkie Mikrogranty - wyniki konkursu

W załączniku publikujemy listę rankingową Miejskiego Programu Mikrograntów w Łodzi 2022.

Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim laureatom, serdecznie gratulujemy!


To był bardzo wyjątkowy i trudny konkurs.

Wyjątkowy, bo wzięło w nim udział bardzo dużo grup nieformalnych, złożonych z mieszkańców, sąsiadów, osób chcących zrealizować razem jakiś pomysł.

Bardzo nas cieszy, że projekty, które znalazły się na szczycie listy są tak różnorodne. Znalazły się tam inicjatywy kulturalne i edukacyjne, budujące wspólnoty i społeczności lokalne, wspierające i włączające do działania nowych mieszkańców Łodzi, integracyjne, ekologiczne, „podwórkowe”, sąsiedzkie.

A trudny – ponieważ przygotowaliście wiele świetnych inicjatyw, inspirujących i wartościowych działań, a my musieliśmy te wnioski ocenić i ułożyć listę rankingową, zgodną z regulaminem i wymogami konkursu.

Każdy konkurs ma inne zasady i cele. Ideą mikrograntów jest przede wszystkim aktywizacja społeczna - projekty powinny angażować mieszkańców na każdym etapie, włączać ich do działania, budować lokalną społeczność.
Zachęcamy, byście nie rezygnowali z pomysłów i inicjatyw, które nie do końca wpisały się w ideę tego konkursu i szukali innych możliwości ich realizacji.


Wyniki są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Miejski Program Mikrograntów 2022 - wyniki konkursu 23.06.2022 pdf 513,25 KB 526

Może Cię zainteresować