Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Projekt

25 lat dobrych działań!W trakcie realizacji

W 2024 roku świętujemy 25. jubileusz Centrum OPUS!

Z tej okazji w czerwcu zorganizowaliśmy w Łodzi II Forum Energii Społecznej, połączone z jubileuszowym bankietem.

 Forum Energii Społecznej to wydarzenie skierowane do środowiska organizacji społecznych, samorządów i biznesu. Ma na celu wymianę doświadczeń w obszarach angażowania społeczności lokalnych i współpracy międzysektorowej na rzecz rozwoju lokalnego. 
W ramach tegorocznej edycji Forum uczestnicy dyskutowali o trendach i kierunkach rozwoju w perspektywie najbliższych lat.
Gościliśmy znamienitych ekspertów z całej Polski.

Na panelu inauguracyjnym wystąpili: Marcin Napiórkowski, który prowadził rozważania "Po co nam rocznice?, i Kuba Wygnanski, który opowiedział o wyzwaniach partycypacji obywatelskiej. 

Z kolei warsztaty dla uczestników poprowadzili: Agata Bluj i Marcin Górecki z Fundacji Stocznia, Alicja Wójcik i Rafał Krenz z CoopTechHub, Marta Zdrzynicka z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Artur Owczarek z r2eko, Zygmunt Opalewski z Beko Europe, Bartłomiej Kozek z KPMG, Magdalena Mirys z Centrum OPUS, Agnieszka Otapowicz, Ewa Leśnowolska oraz Agata Miryn-Sienkiewicz i Agnieszka Chlebowska-Ogurkis z Next Good Thing.

Naszym prelegentkom i prelegentom dziękujemy za ogrom wiedzy i pasję do jej przekazywania, a wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za zaangażowanie i inspiracje!