Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Kadra

Kontakt

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

O mnie

Ukończyła studia magisterskie Psychologia Stosowana, specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia na wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz University of Sunderland w Wielkiej Brytanii. Jest absolwentką studiów podyplomowych CiM - Coaching i Mentoring Organizacyjny na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego (2015).

Współpracuje z biznesem, firmami szkoleniowymi, instytucjami państwowymi oraz podmiotami realizującymi działania w ramach projektów unijnych. Prowadzi również praktykę indywidualną. Interesuje ją skuteczność, stąd z poznawanych nurtów testuje wszystko i to co działa najlepiej na klientów. Wnioski uwzględnia w budowanym przez siebie modelu pracy, który w nazwie zawiera sedno jej pracy: Holistyczny Coaching Skoncentrowany na Rozwiązaniach.

Z Centrum OPUS i ekonomią społeczną zawiązana od 2013 roku. Wspiera przedsiębiorstwa społeczne i podmioty ekonomii społecznej doradczo m.in.: motywując, pomagając określać indywidualne potrzeby i budować kompetencje społeczne czy pośrednicząc w rozwiązywaniu kryzysów i konfliktów.

Z pasji i wykształcenia jest również masażystką i ceramiczką.