Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktywnie Rodzice  Błaszkach wraz ze Stowarzyszeniem "Uśmiech Dziecka" zrealizowało projekt Aktywizacja Błaszek -powstanie boiska dofinansowanej z mikrograntów "Łódzkie na Plus". W ramach projektu zrealizowano następujące działania przy szkole Podstawowej w Błaszkach, największej szkole w gminie, w której uczy się ponad pół tysiąca dzieci:

1.Wyrównanie terenu boiska w ramach pracy społecznej. 2.Zakup dwóch brame z siatkami i kotwicami do montażu oraz pięciu piłek do piłki nożnej.

3. Zorganizowano otwarcie boiska i Mecz Mikołajkowy Dzieci kontra Rodzice - w ramach aktywizacji społecznej w Błaszkach.

4. Z boiska może korzystać młodzież i społeczność lokalna,

W meczu wzięło udział 10 rodziców i 20 uczniów. Na trybunach zasiadło kilkuset widzów dopingujących drużynom. Działania projektowe były realizowane od początku listopda do 6 gudnia. Najpierw został wyrównany teren, wyznaczone boisko i zamontowane bramki do piłki nożnej,  a następnie zorganizowano Mikołajkowy mecz piłki nożnej Dzieci kontra Rodzice. Wynika 6:5 dla rodziców. Informacje o projekcie można znaleźć na stronie FB Stowarzyszenia Uśmiech Dziecka, Rady Rodziców oraz Szkoły Podstawowej w Błaszkach i na wywieszonych plakatach.

Zwycięski

Zdjęcie

Koszt:
5 000,00