Wyniki wyszukiwania dla
Projekt „Międzypokoleniowi dla zdrowia – zdrowe odżywianie łączy pokolenia” został zrealizowany jako cykl spotkań międzypokoleniowych w Klubie Senior+ w Wieruszowie przy ul. Kępińskiej 2A. Organizowany był przez grupę nieformalną pod nazwą Zdrowo-międzypokoleniowo.
Spotkania łączyły edukację prozdrowotną, warsztaty kulinarne i integrację seniorów, dzieci i młodzieży. Działania skupiły się na promocji zdrowego odżywiania, higieny i aktywności fizycznej, finansowane z Mikrograntów Wieruszów 2025 ze środków Gminy Wieruszów oraz Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.