Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

 23 września 2022r. kutnowski Dworek Modrzewiowy rozbrzmiewał gwarem, radością i częstymi wybuchami śmiechu. Przyczyną tej wesołości było mianowicie spotkanie młodości z dojrzałością, bowiem  – SUTW w Kutnie  zorganizowało „ Kulturalny happening z dziadkami”. Wydarzenie wpisało się także w organizację Kutnowskich Dni Seniora.

Projekt „Kulturalny happening z dziadkami”  realizowany był w ramach Lokalnego Programu Mikrograntów – MIKROGRANTY W Kutnie 2022 finansowanego z budżetu Miasta Kutno

      W poszczególnych pomieszczeniach dworku rozlokowały się kręgi tematyczne wynikające  z zajęć prowadzonych w SUTW tj. : Krąg literacko – historyczny, krąg plastyczny, krąg teatralny i krąg rękodzieła. Był jeszcze krąg prozdrowotny, który młodość  dedykowała swoim „ starszym koleżankom i kolegom”. Uczennice  i uczniowie Akademickiego LO w Kutnie ze swoją opiekunką, prowadzili instruktaż w kierunku podstawowych samobadań m.in. pomiar ciśnienia krwi, glikemii, saturacji, podstawowy zestaw ćwiczeń, a także jak udzielić pierwszej pomocy w przypadku zasłabnięcia.

Lokalizacja

Zwycięski

Zdjęcie

Koszt:
3 000,00