Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Mikrodziałanie

Kobiece spotkania twórcze” to wydarzenie, które zostawiło trwały ślad zarówno w organizatorach, jak i w uczestnikach warsztatów. W dniach 3, 4, 10 oraz 11.09 odbyły się warsztaty dla mieszkanek Łodzi: 

- Warsztat z wspólnego tworzenia kosmetyków naturalnych z darów polskich ziół oraz aromaterapii wspierającej emocje w życiu codziennym. Podczas warsztatów każda z nas zrobiła dla siebie krem do twarzy oraz balsam do ust. 

- Praca z żywicą epoksydową cz. I i cz. II - W trakcie warsztatów poznałyśmy teoretyczne podstawy wiedzy dotyczącej pracy z żywicą. Następnie przygotowałyśmy własną kompozycję do zalania oraz żywicę do odlewu. Powstałe prace zostały obrobione w trakcie II części warsztatów. 

- Warsztat z tworzenia biżuterii z kamieni półszlachetnych -Stworzyłyśmy dla siebie bransoletkę oraz pierścionek z kamieni naturalnych. Warsztat został przygotowany w taki sposób, by każda z nas mogła samodzielnie zrobić biżuterię z materiałów, które najbardziej odpowiadają jej upodobaniom. 

- warsztat śpiewu pieśni tradycyjnych i tańców korowodowych – Śpiewałyśmy tradycyjne pieśni polskie, ukraińskie i bułgarskie oraz uczyłyśmy się podstawowych tańców korowodowych. Była to świetna okazja do poznania tradycji śpiewaczej słowiańskiego kręgu kulturowego, a także do pogłębienia świadomości oddechu oraz rozluźnienia mięśni odpowiedzialnych za oddychanie. 

Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, udało nam się zrzeszyć kobiety, które w aktywny sposób chcą spędzać swój wolny czas. Uczestniczki projektu deklarują chęć udziału i pomoc w organizacji kolejnych, podobnych wydarzeń by pielęgnować to czego nauczyłyśmy się w trakcie minionych warsztatów oraz uczyć się nowych rzeczy w kobiecym gronie.

Lokalizacja

Zwycięski

Zdjęcie

Koszt:
5 000,00