Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Mikrodziałanie

"Jak dobrze mieć sąsiada"... nic dodać, nic ująć... sąsiad, którego się zna i na którego można liczyć w trudnych sytuacjach to skarb w obecnych czasach bardzo poszukiwany. I właśnie ta integracja sąsiedzka była głównym założeniem naszego projektu. 

Celem projektu przy ulicy Wodnej 38 było stworzenie bezpiecznej, przyjaznej i estetycznej przestrzeni, w której można spędzać wspólnie czas wraz z dziećmi, rodzinami, sąsiadami oraz przyjaciółmi. 

W ramach projektu zakupiliśmy m. in. zestaw wypoczynkowy oraz grill, by z sąsiadem przy kawce lub przekąsce móc podyskutować o tym i owym... Zakupiliśmy nowe rośliny, donice oraz środki ochrony roślin, by nasz ogród, który od pokoleń integruje społeczność sąsiedzką, wciąga ją we wspólne działanie i pozwala obcować ze światem przyrody w centrum hałaśliwego miasta, nabierał blasku. Na naszym podwórku pojawiły się stojaki rowerowe. Zaprosiliśmy także nowych, skrzydlatych lokatorów, którzy, mamy nadzieję, na wiosnę docenią nasz trud i zamieszkają w nowiutkich ptasich budkach. A dzieciom sprezentowaliśmy małą bramkę do piłki nożnej. Kto wie, może wyrośnie nam drugi Robert L....?

Lokalizacja

Zwycięski

Zdjęcie

Koszt:
5 000,00