Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

W ramach projektu zorganizowane zostały trzy spotkania z medalistami Igrzysk Olimpijskich (złotym, srebrnym i brązowym). Projekt był realizowany w Szkole Podstawowej nr 79 im. Polskich Olimpijczyków w roku 60-lecia szkoły i 100-lecia polskiego ruchu olimpijskiego i był adresowany do uczniów szkoły.

W trakcie spotkań zaprezentowane zostały wywalczone przez Gości medale olimpijskie, a  uczestnicy poznali historię ich zdobycia. Była to znakomita okazja do popularyzacji idei olimpijskiej, szlachetnego współzawodnictwa i zasad Fair Play. W spotkaniach wzięli też udział łódzcy olimpijczycy, którzy uczestniczyli w zorganizowanych dla dzieci konkursach z nagrodami o tematyce olimpijskiej, ufundowanych Polski Komitet Olimpijski oraz Regionalną Radę Olimpijską w Łodzi.

Spotkania odbyły się zgodnie z planem w okresie 15 września - 31 października w Łodzi.

Pierwsze odbyło 26 września w SP 79 im. Łódzkich Olimpijczyków, ul. Pomorska 138, agGościem był brązowy medalista olimpijski z Barcelony wioślarz Kajetan Broniewski. W kolejnych spotkaniach wzięli udział srebrny medalista olimpijski zapaśnik Piotr Stępień oraz złoty medalista panczenista Zbigniew Bródka.

Zwycięski

Zdjęcie

Koszt:
5 000,00