Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Aktualność W poszukiwaniu wartości pracy społecznej - zapraszamy na Rozmowy 3 Sektora

W poszukiwaniu wartości pracy społecznej - zapraszamy na Rozmowy 3 Sektora

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: ROZMOWY. 3 SEKTORA: “W POSZUKIWANIU WARTOŚCI W PRACY SPOŁECZNEJ”

 

W kontekście nowego programu grantowego “SPLOT Wartości” poszukamy inspiracji do pracy społecznej opartej na wartościach europejskich, a zwłaszcza tych które stanowią fundament Karty Praw Podstawowych. Zapraszamy do rozmowy o godności człowieka, wolności, równości, solidarności i prawach obywatelskich, czyli o tym co stanowi trzon III sektora.

Na koniec spotkania omówimy założenia konkursu grantowego wspierającego organizacje pozarządowe wpisujące się w realizację wartości wynikających z Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej.

 

Spotkanie odbędzie się 1 czerwca 2023 r. (czwartek) w godz. 16.30 - 18.30

w Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, Łódź ul. Narutowicza 8/10.

 

PROWADZĄCA:

Iwona Janicka (aktywistka obywatelska, animatorka lokalna, trenerka i konsultantka, rzeczniczka organizacji społecznych, zadbała o zapisy regulacji unijnych i krajowych oraz Umowy Partnerstwa dot. Polityki Spójności oraz KPO w zakresie respektowania zasady partnerstwa i zwiększenia udziału zorganizowanego społeczeństwa obywatelskiego w procesie wdrażania i monitorowania funduszy UE, czuwa nad respektowaniem traktatowych wartości unijnych i Karty Praw Podstawowych UE).

Spotkanie ma charakter otwarty, miło nam będzie jeśli zgłosisz się poprzez wypełnienie formularza crm.opus.org.pl/wartosci. 


Więcej informacji nt. spotkań udziela: Anetta Kietlińska akietlinska@opus.org.pl,  509 899 449. Udział w spotkaniach  jest bezpłatny. Wydarzenie jest sfinansowane przez Unię Europejską.

Może Cię zainteresować