Aktualność

Tryb pracy Centrum OPUS i nasze spotkania informacyjne w związku z epidemią COVID-19

UWAGA!
Ponieważ ślecie nam liczne zapytania o to, co jest, a czego nie ma w związku z wirusem, spieszymy ze wstępnymi informacjami. Zarazem zwracamy uwagę, że są to dane na dzisiaj, a część rzeczy może się dynamicznie zmieniać w kolejnych dniach.
Zatem, po kolei:
  1. Biuro Centrum OPUS DZIAŁA, jednak jeśli nie musicie przychodzić osobiście, zachęcamy Was do kontaktu mailowego i telefonicznego (listę telefonów znajdziecie w zakładce: Kontakt oraz na podstronach poszczególnych konkursów grantowych).
  2. Nasza przestrzeń coworkingowa jest dla Was dostępna, ale jednocześnie zachęcamy Was do rozwagi w zakresie organizacji spotkań dla większej liczby osób. Informacje dotyczące rezerwacji uzyskacie pod adresem: lco@opus.org.pl lub telefonicznie: 509 899 449. O zapowiadane wcześniej (a nierealizowane przez nas) wydarzenia, najlepiej pytać ich realizatorów.
  3. Dzisiejsze spotkania dotyczące konkursów: Łódź akademicka, Łódź naukowa w Centrum OPUS oraz Lokalnego Programu Mikrograntów w Wieruszowie - odbędą się.
  4. Spotkanie informacyjne Lokalnego Programu Mikrograntów w Sieradzu (17.03) - na ten moment nie mamy informacji o odwołaniu, więc będziemy informować na bieżąco
  5. Spotkanie informacyjne Programu Mikrodziałań dla Aktywnych Mieszkańców w Rzgowie (17.03) oraz spotkanie w ramach Lokalnego Programu Współpracy (w tym o mikrograntach) w Bełchatowie (24.03) - NIE ODBĘDĄ SIĘ
  6. Centrum Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Lokalnych w Kutnie od 12 marca 2020 działa w trybie pracy zdalnej. Kontakt telefoniczny 502 570 822, mailowy: aolejniczak@opus.org.pl; kutno@opus.org.pl.
Śledźcie naszą stronę internetową i profil na facebooku.
Życzymy zdrowia!

Może Cię zainteresować