Centrum OPUS

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Szkolenie on-line: „Skuteczna promocja działań organizacji społecznych”.

Jak sprawić, by działania promocyjne, które dotychczas nie działały stały się skutecznie? 

Odpowiedzi na to pytanie poszukamy podczas szkolenia on-line pt. „Skuteczna promocja działań organizacji społecznych”.

Wspólnie zastanowimy się nad tym jaki jest krajobraz marketingu w listopadzie 2020 r. Podpowiemy, jak budować markę organizacji i planować działania komunikacyjne. Na przykładach uczestników szkolenia omówimy skuteczne taktyki działania i trendy w tworzeniu treści. Nie zabraknie też przydatnych narzędzi. Stawiamy na formę warsztatową i dyskusję!


Zajęcia poprowadzą:

Marcin Gołąbek – konsultant ds. marketingu internetowego i komunikacji.  Jako doradca i trener współpracuje z przedsiębiorcami, start-upami, organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami publicznymi. W szczególności zainteresowany społecznym wymiarem nowych technologii.
Pomysłodawca i autor projektów technologicznych dla sektora organizacji 

Michał Serwiński – z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca, od 13 lat zawodowo związany z trzecim sektorem. Doświadczenia zdobywał jako kierownik Działu Fundraisingu w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i kierownik biura regionalnego Polskiej Akcji Humanitarnej w Krakowie. Współtwórca i członek zarządu Stowarzyszenia Wzmacniacz.org, redaktor prowadzący bloga Sektor 3.0 i technologie.ngo.pl. Współpracuje, szkoli i doradza organizacjom społecznym.
W szkoleniu mogą wziąć udział tylko przedstawiciele grup nieformalnych planujących założenie organizacji pozarządowej lub  przedstawiciele istniejących organizacji pozarządowych nieprowadzących działalności gospodarczej lub odpłatnej, z terenu miasta Łodzi.


Szkolenie odbędzie się on-line na platformie ZOOM, 24.11.2020r. (wtorek), w godzinach 8:45 – 15:00.

Szczegółowy plan zajęć w załączniku.


 
Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:
https://forms.gle/ZzXALWHxQoHtRh1j9

należy wypełnić do 20.11.2020r.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.


Wraz z mailowym potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu otrzymają Państwo formularz udziału w projekcie Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (jeśli nie wypełniali go Państwo wcześniej). Po odesłaniu skanu otrzymają Państwo link do udziału w szkoleniu.


Dla osób, które podczas warsztatu chcą się czuć bardziej swobodnie w korzystaniu z narzędzi on-line: Zoom / Miro planujemy spotkanie z trenerami.

Zapraszamy 20.11.2020r. o godz. 11:00 na 30 minutowe wprowadzenie z obsługi technicznej.


Udział w warsztacie jest bezpłatny. Szkolenie będzie nagrywane na potrzeby monitoringu.


Informacji udziela:


Anna Pakowska

apakowska@opus.org.plSzkolenie jest organizowane przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w ramach projektu Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 program_promocja_24.11.20 06.11.2020 pdf 666,5 KB 26

Może Cię zainteresować