Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Aktualność Szukamy animatorek / animatorów!

Szukamy animatorek / animatorów!

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS poszukuje osób do realizacji zadań animacyjnych w Łodzi / Kutnie / Sieradzu (jedno miejsce do wyboru)

ZADANIA:

  • identyfikacja aktywnych osób i grup mieszkańców (wśród m.in. organizacji pozarządowych pracujących na terenie miasta, rad osiedla, ruchów miejskich, nieformalnych grup mieszkańców…),

  • organizacja regularnych spotkań z mieszkańcami, z aktywistami, lokalnymi liderami i organizacjami w celu wypracowania wspólnych koncepcji działań na rzecz najbliższego otoczenia,

  • współtworzenie miejsca aktywności lokalnej w oparciu o zidentyfikowane wyżej potrzeby i zasoby społeczności – organizowanie spotkań sąsiedzkich, warsztatów DIY, spotkań tematycznych;

  • podejmowanie działań aktywizujących i integrujących mieszkańców, w tym osób cudzoziemskich,

  • włączania osób cudzoziemskich, w tym w doświadczeniem uchodźczym w działania integracyjne i animacyjne;

  • działania zmierzające do budowania sieci współpracy złożonej z osób aktywnych.

Wymiar czasu pracy –  do ustalenia, ale preferujemy stałą umowę, w tym umowę o pracę, umowę cywilnoprawną; zależy nam na wspólnym budowaniu działań w środowisku. Minimalny wymiar to ½ etatu.

Wysokość wynagrodzenia: zależna od ustalonego wymiaru czasu pracy, ale widełki płacowe na to stanowisko to 4000 – 5000 zł netto w wymiarze pełnego etatu, w zależności od skomplikowania zadań w danym projekcie i doświadczenia.

Benefity, jakie możemy zaoferować, mimo że nie jesteśmy korporacją, a organizacją pozarządową:

  • możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniach, spotkaniach edukacyjnych – organizowanych przez nas, naszych partnerów, ale też zewnętrznych, do których mamy dostęp;

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego (polisa na życie);

  • możliwość korzystania z karty sportowej;

  • możliwość pracy online na warunkach i w czasie określonym z zarządem organizacji;

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • umiejętności pracy z ludźmi, rozmowy, angażowania, budowania wspólnoty;

  • umiejętności organizacyjnych, samodzielności w planowaniu pracy własnej;

  • elastyczności czasu pracy – szczególnie ważna przy działaniach animacyjnych, które czasem najlepiej sprawdzają się popołudniami;

  • gotowości uczenia się, zdobywania nowych umiejętności i dzielenia się nimi z zespołem.

Mile widziane są też (to znaczy, że nie musisz ich mieć, ale jak masz, to się przydadzą):

  • umiejętności typu DIY oraz dzielenia się nimi z innymi, np. prowadzenia mini-warsztatów w tym zakresie,

  • prawo jazdy,

  • znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego (maksymalnie jedna strona) uzasadnienia wyboru nas, jako pracodawcy na adres: zarzad@opus.org.pl W zgłoszeniu proszę zaznaczyć preferowane miejsce pracy: Łódź, Kutno, Sieradz.

Może Cię zainteresować