Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

OFERTA PRACY: Koordynator/ka projektów międzynarodowych

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynator/ka projektów międzynarodowych

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Praca stacjonarna w biurze Centrum OPUS w Łodzi.

Data rozpoczęcia pracy: 1 października 2021 r.

Zakres zadań na poszczególnych stanowiskach:

  • pozyskiwanie informacji o potencjalnych możliwościach uzyskania dofinansowania w ramach programów międzynarodowych;
  • monitorowanie i raportowanie postępów projektów;
  • pisanie wniosków o projekty międzynarodowe i składanie do właściwych instytucji;
  • współpraca z partnerami zagranicznymi;
  • pozyskiwanie partnerów zagranicznych;
  • prowadzenie projektu zgodnie z wnioskiem i wytycznymi;
  • dbałość o realizację działań projektowych zgodnie z  harmonogramem i budżetem projektowym;
  • monitoring postępu rzeczowo - finansowego projektu, w tym wskaźników projektowych;
  • przygotowanie wniosków o płatność;
  • nadzór nad realizacją projektów.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w koordynacji projektów finansowanych ze środków europejskich, funduszy międzynarodowych
  • Doświadczenia w pracy z zespołami projektowymi
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • umowa o pracę, w wymiarze 1 etat,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość dokształcania, uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nabór trwa do 10 września  2021 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV uwzględniającego opis doświadczenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych na adres: zarzad@opus.org.pl . Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Może Cię zainteresować