Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Aktualność OFERTA PRACY: doradca kluczowy

OFERTA PRACY: doradca kluczowy

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS poszukuje osoby do zespołu, pełniącej funkcję : doradcy kluczowego.

Wymiar czasu pracy: 1 etat.

Zakres zadań:

1. Przygotowanie i prowadzenie spotkań doradczych indywidualnych i grupowych  z zakresu:

zakładanie przedsiębiorstw społecznych (PS) (z uwzględnieniem różnorodnych form prawnych i typów),

zakładanie podmiotów ekonomii społecznej (PES) (z uwzględnieniem różnorodnych form prawnych i typów, w tym w szczególności stowarzyszeń, fundacji, spółek nonprofit, spółdzielni socjalnych),

rejestrowanie działalności PES (KRS i inne rejestry),

zewnętrzne finansowanie PES,

prowadzenie działalności statutowej PES, w tym wsparcie przy tworzeniu, realizacji projektów

wsparcie tworzenia i podejmowania działalności ekonomicznej przez podmioty reintegracyjne (CIS, KIS, WTZ, ZAZ) i organizacje pozarządowe,

wsparcie tworzenia miejsc pracy w PES i PS.

 2. Prowadzenie dokumentacji związanej z doradztwem (karta doradcza) i projektem (oświadczenie i dane uczestnika projektu, ewidencja czasu pracy) oraz dostarczenie jej przełożonym.

Usługi świadczone na rzecz: organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej w tym przedsiębiorstwom społecznym.

Oczekujemy:

doświadczenia min. 3 lata w pracy w wyżej wymienionym zakresie

umiejętności świadczenia usług doradczych

mobilności, w tym posiadania prawa jazdy i samochodu ze względu na fakt, że usługi świadczone są  na obszarze powiatów tj. piotrkowski, M. Piotrków Trybunalski, wieruszowski, wieluński, bełchatowski, pajęczański, radomszczański, sieradzki oraz w Łodzi.

umiejętności samodzielnego planowania pracy

umiejętności korzystania pakietu Office, narzędzi pracy on line np. meet/zoom

mile widziane doświadczenie w pracy z w/w grupami docelowymi

Oferujemy:

umowę o pracę na pełen etat

wynagrodzenie w wysokości ok. 3300 zł - 3800 zł netto

możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu benefit

możliwość dokształcania, uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

pracę w dynamicznym, zróżnicowanym zespole ludzi pozytywnie zakręconych :)

wprowadzenie i przyuczenie do stanowiska i do zakresu zadań

dużą samodzielność w planowaniu pracy,

zadaniowy czas pracy

W razie pytań co do rekrutacji prosimy pisać na adres: mhibner@opus.org.pl.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV uwzględniającego opis doświadczenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych na adres: zarzad@opus.org.pl . Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Może Cię zainteresować