Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

OFERTA PRACY: Asystent/ka projektu

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS poszukuje osoby na stanowisko asystent/ka projektu.

Zakres zadań:

wsparcie w organizacji wydarzeń animacyjno – kulturalnych dla mieszkańców, np. pikników, festynów, spotkań w bibliotekach (zadania organizacyjne, np. wyszukiwanie miejsc, pozwolenia, zamawianie atrakcji, roznoszenie plakatów zapraszających na wydarzenie, koordynowanie wydarzenia podczas jego trwania itp);

organizacja szkoleń stacjonarnych i online dla instytucji publicznych: prowadzenie działań rekrutacyjnych, wsparcie organizacyjne trenerów (np. potwierdzanie obecności osób uczestniczących, hostowanie szkoleń online, przygotowanie materiałów na szkolenia stacjonarne, przygotowanie i rozwiezienie pakietów szkoleniowych osobom uczestniczącym),

Szukamy osoby, która:

jest sprawna organizacyjnie,

potrafi zaplanować wydarzenie uwzględniając potrzeby różnych interesariuszy,

potrafi samodzielnie planować własny czas pracy,

potrafi pracować w zespole,

potrafi sprawnie obsługiwać narzędzia / aplikacje / programy do zdalnej edukacji (Zoom, Meet),

jest dyspozycyjna i elastyczna, by pracować zadaniowo w różnych godzinach i dniach tygodnia,

sprawnie posługuje się językiem polskim w piśmie (potrafi napisać wiadomość email lub krótki tekst informacyjny bez błędów).

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę cywilnoprawną lub umowę z osoba prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą w wymiarze ok ½ etatu, w zadaniowym trybie pracy na okres od maja do grudnia 2021;

możliwość częściowej pracy zdalnej (zależy nam na dostępności w godzinach pracy stowarzyszenia oraz obecności na spotkaniach zespołu, spotkaniach osób koordynujących),

możliwość dokształcania, uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;

możliwość rozszerzenia współpracy w dalszej perspektywie.

Osoba do kontaktu w sprawie rekrutacji: Jola Woźnicka, jwoznicka@opus.org.pl , tel. 797 027 806

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV uwzględniającego opis doświadczenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych na adres: zarzad@opus.org.pl do dnia 29 kwietnia 2021

Centrum OPUS zastrzega sobie, że skontaktuje się jedynie z wybranymi osobami.

Może Cię zainteresować