Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Oferta pracy

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista/ka ds. projektów finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wymiar czasu pracy: 1 etat lub inna forma współpracy, w tym kontrakt na realizację usługi lub współpraca przy tworzeniu i zarządzaniu projektami /

Praca stacjonarna w biurze Centrum OPUS w Łodzi lub biurach lokalnych w SIeradzu, Bełchatowie, Kutnie

Data rozpoczęcia pracy: 1  sierpnia  2023 r.

Zakres zadań na poszczególnych stanowiskach:

  1. Przygotowanie koncepcji projektowych finansowanych z EFS + w ramach programów regionalnych i krajowych

  2. Współpraca z partnerami lokalnymi w zakresie planowania i wdrażania projektów finansowanych z EFS

  3. Przygotowanie wniosków o dotację w ramach konkursów krajowych i regionalnych

  4. Prowadzenie projektu zgodnie z wnioskiem i wytycznymi dot. EFS w perspektywie 2021-2027

 Wymagania:

  1. Doświadczenie w pisaniu projektów z wykorzystaniem środków z EFS, w szczególności w obszarze aktywizacji społecznej i zawodowej

  2. Min. 3 lata doświadczenia we wdrażaniu projektów finansowanych z EFS,

  3. Znajomość  systemów informatycznych na etapie składania i realizacji projektów

  4. Znajomość zasad kwalifikowalności, wytycznych dot. wdrażania EFS+

  5. Samodzielność w zakresie planowania i organizacji pracy

  6. Doświadczenia w pracy z zespołami projektowymi

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub inny kontrakt

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • wynagrodzenie w wysokości 4000-4500 zł netto lub kontrakt na realizację usług

  • możliwość dokształcania, uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nabór trwa do  15 czerwca  2023 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV uwzględniającego opis doświadczenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych na adres: zarzad@opus.org.pl . Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Może Cię zainteresować