Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

OFERTA PRACY: księgowy / księgowa

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS poszukuje osoby do zespołu na stanowisko:

księgowego/księgowej.

Wymiar czasu pracy: do uzgodnienia (istnieje możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy albo w mniejszym zakresie).

Zakres zadań: prowadzenie księgowości dla organizacji pozarządowych w ramach Biura rachunkowego, prowadzonego przez Centrum OPUS,

Oczekujemy:

  1. doświadczenia min. 2 lata w pracy w wyżej wymienionym zakresie
  2. umiejętności samodzielnego planowania pracy
  3. umiejętności korzystania pakietu Office, narzędzi pracy on line np. meet/zoom
  4. mile widziane doświadczenie w pracy z organizacjami pozarządowymi.

Oferujemy:

  1. dowolną, wybraną przez kandydata formę zatrudnienia
  2. możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu benefit
  3. możliwość dokształcania, uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  4. pracę w dynamicznym, zróżnicowanym zespole ludzi pozytywnie zakręconych :)
  5. wprowadzenie i przyuczenie do stanowiska i do zakresu zadań
  6. dużą samodzielność w planowaniu pracy.

Na oferty czekamy do 12.12.2021  do godziny 16.00.

W razie pytań  dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt na adres: wgawronska@opus.org.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV uwzględniającego opis doświadczenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych na adres: zarzad@opus.org.pl

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Może Cię zainteresować