Pomiń nawigację

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Aktualność Mikrogranty w Gminie Gidle: Lista Laureatów

Mikrogranty w Gminie Gidle: Lista Laureatów

LOKALNY PROGRAM MIKROGRANTÓW: MIKROGRANTY W GMINIE GIDLE

LISTA LAUREATÓW


Za nami gorący czas składania wniosków, oceny wniosków i... tworzenia Listy Laureatów. Od dziś wiemy już wszystko i... miło nam poinformować, że decyzją Komisji wszyscy wnioskodawcy uczestniczący w konkursie w ramach Lokalnego Programu Mikrograntów: Mikrogranty w Gminie Gidle otrzymali środki na realizację swoich inicjatyw.

GRATULUJEMY!!!

Jeśli nadal podtrzymują Państwo wolę podjęcia opisanych we wnioskach działań - zapraszamy do podpisywania Umów. Umowy są przygotowane dla Państwa w generatorze. Podpisywać będziemy zgodnie z instrukcją (wkrótce ją Państwo otrzymają) za pośrednictwem platformy internetowej Autenti. Jedynym wymogiem jest tu posiadanie adresu e-mail.

Niczego nie drukujemy, nie trzeba mieć profilu zaufanego ani podpisu elektronicznego.

Aby ułatwić Państwu ten proces oraz przygotować do jak najlepszej realizacji wyróżnionej inicjatywy - organizujemy w czwartek 14 lipca 2022 roku spotkanie informacyjne - o szczegółach będziemy informować.

Na spotkaniu powiemy: jak tworzyć i podpisywać umowy, realizować działania, wydatkować środki, tworzyć dokumentację finansową i merytoryczną, stosować zasady promocji.

Spotkanie poprowadzi: 

Wioletta Gawrońska - doradczyni i opiekunka Waszych projektów z Centrum OPUS kontakt wgawronska@opus.org.pl

Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 GIDLE 2022_LISTA LAUREATÓW 06.07.2022 pdf 237,2 KB 34

Może Cię zainteresować