Centrum OPUS

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Mikrogranty na działania lokalne: Gmina Ujazd. Ostateczne wyniki konkursu!


Gmina Ujazd po raz pierwszy przystąpiła w tym roku do konkursu na działania lokalne i zrobiła to z impetem. 11 zgłoszonych inicjatyw (i to nie byle jakich inicjatyw) to dobry wyniki, jak na początkujących konkursowiczów :-)

Po długich dyskusjach w gronie oceniających, postanowiliśmy docenić wszystkie zgłoszone wnioski i przyznać im dofinansowanie. Ponieważ jednak pula środków była niższa od sumy dofinansowania, o które występowaliście, musieliśmy zmniejszyć kwoty poszczególnych grantów.

Prosimy Was o zapoznanie się z listą inicjatyw i przyznanych im kwot (w załączniku), a następnie uzupełnienie w generatorze wniosków wszystkich pól, które były dotąd nieaktywne. Będziecie też musieli dokonać aktualizacji budżetów w nawiązaniu do rekomendowanej kwoty dofinansowania. Nasza doradczyni, Ewa Szmitka skontaktuje się z Wami w tej sprawie, a zmiany także naniesiecie w generatorze.

W razie pytań i wątpliwości, kontaktujcie się z nami pod adresem: eszmitka@opus.org.pl lub numerem telefonu: 509 899 449.

Gratulujemy!

Konkurs jest dofinansowany ze środków Gminy Ujazd oraz Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Ujazd 2019 - poprawiona lista laureatów 05.07.2019 pdf 456,29 KB 42

Może Cię zainteresować