Podstrona konkursu

MIKROGRANTY "ŁÓDZKIE NA PLUS" 2019Ocena projektów

Powiaty: bełchatowski, łaski, pabianicki, radomszczański, zduńskowolski

Aleksandra Wasilewska -  512621228, awasilewska@opus.org.pl


Powiaty: tomaszowski, skierniewicki i Skierniewice, rawski, opoczyński, brzeziński:
Małgorzata Jakiel - 511214087, mjakiel@opus.org.pl

Powiaty: kutnowski, łęczycki, poddębicki, łowicki, zgierski:
Anna Olejniczak - 502570822, aolejniczak@opus.org.pl

Miasto Łódź:
Aleksandra Reszka - 531544508, areszka@opus.org.pl
Agnieszka Furmaniak - 509899449, afurmaniak@opus.org.pl

Powiaty: pajęczański, wieluński, wieruszowski:
Małgorzata Stępień-Dudek - 790306686, mstepien@opus.org.pl

Powiaty: sieradzki, piotrkowski i Piotrków Trybunalski + wsparcie techniczne
Krzysztof Smug - 534543559, ksmug@opus.org.pl

MIKROGRANTY "ŁÓDZKIE NA PLUS" 2019

Koordynator projektu Jolanta Woźnicka

Miniatura Jolanta Woźnicka

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Doradca Krzysztof Smug

Miniatura Krzysztof Smug

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Doradca Anna Olejniczak

Wyślij wiadomość