Centrum OPUS

Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktualność

Łódź. Szkolenie: Zakładasz organizację i co dalej? Jak poradzić sobie z finansami i księgowością.

Faktura czy paragon? Czy mogę zapłacić za internetowe zamówienie z prywatnego konta? Jakie dokumenty i jak długo muszę gromadzić? Czy za sprawy finansowe odpowiada tylko Skarbnik organizacji? Kiedy mogę pobrać opłatę za wycieczkę od uczestników? Jakie sprawozdania i do jakich urzędów organizacja ma obowiązek złożyć? Ile gotówki organizacja może przetrzymywać w kasie?


Na te i inne pytania odpowiemy na dwudniowym szkoleniu pt.

Zakładasz organizację i co dalej? Jak poradzić sobie z finansami i księgowością.

prowadzonym w formie warsztatu on line.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Książczak – księgowa, doradczyni, trenerka.

W szkoleniu mogą wziąć udział tylko przedstawiciele grup nieformalnych planujących założenie organizacji pozarządowej lub  przedstawiciele istniejących organizacji pozarządowych nieprowadzących działalności gospodarczej lub odpłatnej, z terenu miasta Łodzi.

Szkolenie odbędzie się  on- line na platformie ZOOM, w rozbiciu na dwa bloki – 24.09.2020 (czwartek) i 25.09.2020 (piątek), w godzinach 16.00 – 19.00.

Szczegółowy plan zajęć w załączniku.Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:
https://forms.gle/PJ3m1wGn4t1xyYyK6
proszę wypełnić do 18.09.2020r. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wraz z emailowym potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu otrzymają Państwo formularz udziału w projekcie Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (jeśli nie wypełniali go Państwo wcześniej). Po odesłaniu scanu otrzymają Państwo link do udziału w szkoleniu.

Uwaga! Można zapisywać się tylko na całość szkolenia, czyli oba bloki szkoleniowe.Udział w warsztacie jest bezpłatny. Szkolenie będzie nagrywane na potrzeby monitoringu.

Więcej informacji nt. szkolenia udziela Anna Pakowska apakowska@opus.org.pl, 42 207 73 39, 509 899 449.


Szkolenie jest organizowane przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w ramach projektu Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. 

Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Program_ksiegowosc_24_25.09.2020 31.08.2020 pdf 655,82 KB 22

Może Cię zainteresować