Wczytywanie.
Proszę czekać.

Menu

(42) 207 73 39

opus@opus.org.pl

Kim jesteśmy

StartKim jesteśmy
StartKim jesteśmy

 

opus logo2

CENTRUM OPUS – WSPIERAMY SPOŁECZNIKÓW

Centrum OPUS powstało w 1999 r. z myślą o tym, by ułatwić ludziom działanie na rzecz innych. Nic nie cieszy nas tak, jak praca z osobami, które postanowiły zmienić coś na lepsze w otaczającym nas świecie. Działamy po to, by ułatwić im pracę.SYNERGIA W DZIAŁANIU

JAK POMAGAMY?

Szkolenia i doradztwo

Rokrocznie z naszych szkoleń i doradztwa korzysta kilkuset społeczników, którym pomagamy realizować projekty na rzecz lokalnych społeczności. Przybliżamy zagadnienia z dziedziny prawa, księgowości i fundraisingu. Pomagamy w rejestrowaniu organizacji, wspieramy działaczy z grup nieformalnych, tłumaczymy obowiązujące procedury oraz doradzamy, gdzie spotkać partnerów i sprzymierzeńców dla planowanych działań.

MAŁE GRANTY

Przyznajemy małe granty na lokalne działania – co roku kilkaset osób dostaje okazję, by zrealizować swój wymarzony projekt, dzięki funduszom przekazanym przez OPUS. W ostatnich latach dało nam się pozyskać na ten cel prawie 3 miliony złotych.

 

ŁĄCZYMY LUDZI Z RÓŻNYCH ŚRODOWISK

Współpracujemy z biznesem, samorządami i NGOsami, budując między tymi światami wzajemne zaufanie i wiarę we współpracę. Wierzymy, że w każdym sektorze można znaleźć osoby, które chcą wspólnie z innymi tworzyć pozytywne zmiany.

WSPIERAJ SPOŁECZNIKÓW - PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

 

Przekaż darowiznę

 

przelewy24 loga 01

 

lub wykonaj przelew z tytułem „Darowizna
BGŻ 32 2030 0045 1110 0000 0400 8830

Dziękujemy, że razem z nami wspierasz osoby działające na rzecz innych