Wczytywanie.
Proszę czekać.

Menu

(42) 207 73 39

opus@opus.org.pl

"Wspieramy w osiąganiu celów"

Zróżnicowany pod wieloma względami zespół kilkunastu osób, poprzez swoją codzienną pracę, wciela w życie misję organizacji. Nasze zaangażowanie zostało docenione, w roku 2014 otrzymaliśmy odznakę “Za zasługi dla miasta Łodzi”.

Kim jesteśmy

Co o Nas mówią

Centrum OPUS posiada wieloletnie doświadczenie w animowaniu społeczności lokalnych, tworzeniu i wspieraniu podmiotów ekonomii społecznej(...) RCPS pozytywnie ocenia działalność Centrum OPUS jako Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Anna Mroczek

Dyrektor Regionalnego Centrum Pomocy Społecznej

Warsztaty były przeprowadzone w sposób profesjonalny, a konsultacje zostały uznane za jedne z najlepiej zorganizowanych w Łodzi. Moderatorzy wykazali wysoki poziom merytoryczny (...)

Wojciech Rosicki

Dyrektor Departamentu Strategii Rozwoju Miasta Łodzi

Wszyscy wykładowcy przekazywali wiedzę ogólną, przytaczali praktyczne przykłady, a co najważniejsze odnosili się do codziennych zadań stowarzyszeń i klubów abstynenckich.

Stanisław Staniszewski

Prezes Związku Stowarzyszeń Klubów Abstynenckich Woj. Łodzkiego

Eksperci Centrum łączą pracy wiedzę merytoryczną z dużą znajomością realiów środowisk lokalnych.Współpraca z zespołem Centrum OPUS jest oceniana przez Krajowy Ośrodek bardzo pozytywnie.

Barbara Miszczak

Krajowy Ośrodek EFS

Doceniam zwłaszcza wysoką jakość prowadzonych szkoleń, fachową wiedzę i zaangażowanie trenerów oraz ich umiejętność dostosowywania formy i treści szkoleń do oczekiwań uczestników.

Anna Milczanowska

Prezydent Miasta Radomska

Na wysokim poziomie oceniona została przez przedstawicieli organizacji współpraca z Centrum OPUS, która w roku 2014 rozwijała się bardzo aktywnie. Członkowie organizacji odbyli z pracownikami „OPUS” szereg spotkań, szkoleń, konsultacji.

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie